تعمیر کولر گازی تهران [0 تا 100 خدمات کولر گازی] فوری+منصفانه

تعمیر کولر گازی تهران یکی از خدمات تخصصی – تضمینی «آرمان سرویس» می‌باشد. در روزهای گرم سال، خرابی كولر گازي مشکل بزرگ و غیرقابل‌تحملی هست. جهت رفع چنین مشکلات شما، ما خدمات تعمیر کولر گازی حرفه ای فوری را ارائه کرده‌ایم.

ما با مناسب‌ترین هزینه تعمیر کولر گازی در تهران را انجام می‌دهیم. و نیروی اعزامی تعمیر کار کولر گازی در تهران در حداقل زمان ممکن در محل شما حضور می‌یابد. و مشکل كولر شمارا رفع می‌نماید.

خدمات تعمیر کولر گازی تهران بزرگ.
دنبال خدمات فوری و تخصصی کولر گازی هستی؟ با آرمان سرویس تماس بگیر: ۶۶۰۰۹۳۹۴

 

خدمات تعمیرات کولر گازی تهران

  • آیا بدنبال خدمات تعمیرات کولر گازی قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستید؟
  • آیا بدنبال خدمات فوری تعمیر کولر گازی در تهران هستید؟
  • آیا بدنبال خدمات تعمیرات حرفه ای کولر گازی در تهران هستید؟
  • آیا بدنبال خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی اجنرال ، تعمیر کولر گازی ال جی و سایر برندها هستید؟
  • آیا بدنبال خدمات تعمیرات کولر گازی شبانه روزی و سرویس کولر گازی در تهران هستید؟

[ شماره تلفن تعمیرات کولر گازی در تهران ]

۶۶۰۰۹۳۹۴

خدمات فوریتعمیرات کولر گازی تهران بزرگ

 

 

خدمات تعمیر کولر گازی در تهران بزرگ

کولرهای گازی با استفاده از فرایند سیکل سرمایش تراکمی، گرمای محیط را به بیرون از محیط منتقل می‌کنند. و در روزهای گرم سال خنکی دل‌نشینی برای محیط ساختمان‌ها فراهم می‌کنند.

اما برای کولرهای گازی نیز همانند هر دستگاهی مشکل و خرابی پیش آید. و همچنین سرویس، نگهداری و تعمیرات کولر گازی تهران نیز امری اجتناب‌ناپذیر هست. که باید به آن توجه داشته باشید.

در ادامه مطلب توضیحات کاملی درباره خدمات كولرهای گازي داده‌ایم.

 

قسمت‌های اصلی کولرهای گازی عبارت‌اند از:

کولرهای گازی از اجزای مختلفی تشکیل‌شده است. که اشکال و خرابی در هر یک از این بخش‌ها، سیستم سرمایش کولرهای گازی را مختل می‌نماید.

این بخش‌ها عبارت‌اند از؛ کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و لوله مویین (شیر انبساط). در ادامه این مطلب به توضیح عملکرد هر یک از این بخش‌های کولرهای گازی خواهیم پرداخت.

 

ویژگی‌های خدمات تعمیرات کولر گازی در تهران آرمان سرویس

دغدغه اکثر افراد هنگام خرابی كولر گازي خود پیدا کردن باکیفیت‌ترین خدمات تعمیر کولر گازی تهران  می‌باشد.

ازاین‌رو، ما تلاش نموده‌ایم. خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران را با بهترین کیفیت انجام دهیم.

خدمات تضمینی تعمیرات کولر گازی در تهران بزرگ
خدمات تضمینی کولرهای گازی با آرمان سرویس در تهران

 

از بارزترین ویژگی‌های خدمات کولر گازی گروه آرمان سرویس عبارت‌اند از:

 

تحمل گرمای روزهای داغ تابستان طاقت‌فرسا هست. و هنگام خرابی کولر، نیاز به تعمیرات کولر گازی فوری یک نیاز ضروری هست.
ما در جهت رفع فوری مشکلات كولر گازي شما، سریعاً یک تعمیر کار تخصصی کولر گازی به محل شما اعزام می‌کنیم.
تعمیرکاران كولر گازي اعزامی آرمان سرویس در حداقل زمان ممکن در محلِ شما حضور پیدا می‌کنند. و عیب و ایرادات و خرابی كولر گازي شمارا رفع می‌نمایند.

با توجه به اینکه برندهای كولر گازي متنوعی در تهران مورداستفاده قرار می‌گیرد. و هر یک از سیستم‌های سرمایشی آن‌ها نیز تفاوت‌هایی نیز دارند. ما در آرمان سرویس خدمات تعمیر تخصصی تمامی برندهای کولرهای گازی را ارائه کرده‌ایم.
تعمیرکاران کولر گازی گروه ما به تعمیر تخصصی تمامی برندهای کولر گازی تسلط دارند. و همچنین ما تعمیرکار تخصصی در برند کولر شما به محل شما اعزام می‌کنیم.

تمامی خدمات فنی نگهداری، تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران را به‌طور تخصصی انجام می‌دهیم.
ازآنجایی‌که انجام خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات کولر گازی هم نیازمند دانش تخصصی هست. و هم اینکه لازم است یک تعمیرکار کولر گازی شناخت کاملی از قطعات کولر داشته باشد. تا بتواند فرایند عیب یابی کولر گازی را به‌طور دقیق انجام دهد.
که این فاکتور تأثیر مستقیمی بر کیفیت خدمات تعمير كولر گازي تهران دارد. ازاین‌رو توصیه می‌کنیم همواره از سرویس و خدمات کولر گازی تعمیرکاران متخصص و معتبر استفاده نمایید.

تمامي خدمات کولر گازی در تهران را با ضمانت کيفيت تعميرات ارائه کرده‌ایم. و تمامي تعميرکاران گروه ما در کار تعمیرات تخصص بالایی دارند. و دارای چندین سال تجربه هستند.
ازاین‌رو، ما کليه خدمات تعميرات تخصصي كولرهای گازي در تهران را با ضمانت تضمین کیفیت انجام می‌دهیم.

با توجه به پیشرفتهای فناوری درزمینهٔ سیستم‌های سرمایشی و وجود برندهای متنوع كولر گازي. ، بحث آموزش تعمیر کولر گازی در تهران برای تعمیرکاران اهمیت بیشتری می‌یابد.
چون آموزش تخصصی جهت افزایش دانش تخصصی تعمیرکاران و افزایش تسلط آن‌ها بر امور تعمیرات و عیب یابی کولر گازی ضروری هست.
ازاین‌رو آموزش‌های حرفه ای تعمیرات کولر گازی برای تعمیرکاران مجموعه خود فراهم آورده‌ایم.

ازآنجایی‌که هم پیدا کردن قیمت منصفانه یک دغدغه افراد هست. و هم اینکه خیلی از افراد نگران این هستند که نکند سرمان کلاه برود. و غیره.
ما نگرانی‌های شمارا در مورد هزینه‌های تعمیرات درک می‌کنیم. ازاین‌رو، تمامی خدمات کولر گازی در تهران را با مقرون‌به‌صرفه ترین قیمت برای شما انجام می‌دهیم.
ازجمله اینکه همواره تعمیرکاران ما می‌کوشند تا حد امکان قطعات كولر گازي شمارا تعمیر نمایند. و نیازی به تعویض نباشد. تا هزینه کمتری بر شما تحمیل گردد.

یک نکته مهم در زمان تعميرات كولر گازي در تهران، استفاده از قطعات کولر گازی اصلی می‌باشد. چون استفاده از قطعات متفرقه شاید کمی ارزان باشد.
ولی ممکن است باعث خرابی مجدد كولر گازي شما گردد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم هنگام نیاز به خدمات کولر گازی، صرفاً به دنبال ارزان‌ترین قیمت لوازم تعمیر کولر گازی نباشید.
چون‌که معمولاً قطعات ارزان، کم کیفیت هستند. و احتمال خرابی مجدد و زودهنگام کولر افزایش می‌یابد. و مجدداً باید متحمل هزینه تعمیرات کولر گازی تهران شوید.

ازآنجایی‌که پیش آمدن خرابی كولر گازي شب و روز و تعطیلی نمی‌شناسد. ما خدمات کولر گازی در تهران را به‌صورت 24 ساعته ارائه می‌کنیم.
همواره با خدمات تخصصی-فوری بدون تعطیلی در تمامی مناطق تهران خدمت شما هستیم. تعمیرکاران مستقرِ ما در تمامی مناطق تهران آماده خدمات‌رسانی به شما می‌باشند.

ما در گروه «آرمان سرویس» خدمات تعمیر کولر گازی تهران را به‌صورت فوری در محل شما انجام می‌دهیم. هنگام خرابی كولر گازي، نیازی به جابجایی آن نیست.
مگر در مواردی خاص که كولر گازي در محل شما قابل تعمیر نباشد. و لازم باشد به تعمیرگاه کولر گازی و یا به نمایندگی کولر گازی در تهران انتقال یابد.
با دریافت خدمات تعمیرات تخصصی کولر گازی در محل خود، در هزینه‌های انتقال کولر به تعمیرگاه نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

ما خدمات تعمیر تخصصی تمامی انواع كولرهای گازي را انجام می‌دهیم.
ازجمله؛ انواع کولر گازی اسپلیت (کولر گازی دو تیکه). کولر گازی ایستاده. کولر گازی پنجره ای. کولر گازی اینورتر دار. کولر گازی پرتابل. کولر گازی صنعتی و خانگی. کولر گازی برقی. کولر گازی پکیج. کولر گازی سقفی و غیره.

تصور سپری کردن شب‌های گرم تابستان بدون كولر گازي، خیلی اذیت کننده هست. و امکان دارد در شب‌هنگام کولر خراب شود…
جای نگرانی نیست. ما خدمات تعمیر شبانه روزی کولر گازی را در تهران ارائه کرده‌ایم.

 

تعمیر تخصصی کولر گازی تهران

پیش‌تر به بخش‌های مختلف كولرهای گازي اشاره کردیم. ازجمله؛ کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، شیر انبساط (لوله مویی)، فن، اسپیلت و غیره.

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی در تهران

 

خرابی هر یک از این قسمت‌های کولر نیازمند تعمیرات تخصصی می‌باشد. ما این خدمات تعميرات تخصصی كولر گازي در تهران را با بهترین کیفیت انجام می‌دهیم.

 

وظیفه کمپرسور کولر گازی در فرایند سیستم سرمایش متراکم کردن (فشرده‌سازی) گاز کولر گازی می‌باشد. درواقع، كمپرسور كولر گازي قلب تپنده دستگاه هست. و با خرابی كمپرسور، سیستم سرمایش کولر به‌کلی از کار می‌افتد.
«با خدمات تخصصی تعمیرات کمپرسور کولر گازی در تهران در خدمت شما هستیم.»

وظیفه کندانسور کولر گازی تبدیل گاز به شکل مایع می‌باشد. درواقع کندانسور در سیستم‌های سرمایشی دمای گاز را کاهش می‌دهد. اختلال در عملکرد کندانسور، فرایند سرمایش با مشکل مواجه می‌گردد.
«با خدمات تخصصی تعمیرات کندانسور کولر گازی در تهران آماده خدمات‌رسانی فوری هستیم.»

اواپراتور دستگاهی جهت تبخیر کردن مایعات می‌باشد. که در سیستم‌های سرمایشی ازجمله کولرهای گازی مورداستفاده قرار می‌گیرد.
چنانچه در عملکرد اواپراتور اختلالي ایجاد گردد. و فرايند تبخير در سيستم سرمايشي كولر گازي مختل گردد. در این صورت، دستگاه نمی‌تواند هوا را خنک نماید.
«با خدمات تخصصی تعمیرات اواپراتور کولر گازی در تهران در خدمتتان هستیم.»

شیر انبساط بخشي از سیستمهاي سرمایشي می‌باشد. كه حجم ورودي سيال كاري (گاز مبرد) به سمت اواپراتور را كنترل می‌نماید. که خرابی شیر انبساط، عملکردِ تبرید کولر را مختل می‌نماید.
«خدمات تخصصی تعمیرات شیر انبساط کولر گازی در تهران با آرمان سرویس.»

عملکرد لوله مویی كولر گازي در فرایند سرمایش بدین شرح است. درواقع، لوله مويي سبب منبسط شدن و کاهش فشار گاز مبرد می‌گردد. که این فرايند به شکل زیر اتفاق می‌افتد.
گاز مُبرد با میزان فشار بالايي (تقریباً 250 بار) و به شکل مايع از کندانسور کولر گازی بيرون می‌آید. و وارد لوله مویی می‌گردد. که دمايی نزدیک به 35 الی 45 درجه دارد.
که فشـار گاز مُبرد با عبور از لوله مویی به میزان تقريبی 45 الی 60 بار کاهش می‌یابد. و تقریباً به دمايی حدود صفر درجه می‌رسد.
و سپس گاز مبرد –که ترکیبی از شکل بخار و مايع می‌باشد- و دماي آن به میزان زیادي کاهش‌یافته است. وارد مدار اواپراتور می‌گردد. و فرایند دریافت و انتقال گرمای محیط را انجام می‌دهد.
«با خدمات تخصصي تعمیرات لوله مویی کولر گازی در تهران در خدمت شما هستیم.»

بُرد کولرهای گازی یک بخش مهم کولر هست که کنترل تمامی دیگر بخش‌های کولر را بر عهده دارد. در حقیقت با به وجود آمدن مشکل در بُرد کولر گازی، سیستم تبرید کولر دچار اختلال می‌گردد.
«با خدمات تخصصی تعمیرات برد کولر گازی تهران بزرگ در خدمت شما هستیم.»

در كولر های گازي اسپلیت و یا دو تیکه دو عدد فن بکار رفته است. یک فن که در پنل داخلی كولر گازي قرار دارد. و با ایجاد جریان هوا در داخل محیط، سرمای تولیدشده در سیستم تبرید را به محیط انتقال می‌دهد. (درواقع، گرمای محیط داخل را به بیرون منتقل می‌کند.)
خرابی فن پنل داخلی، باعث می‌گردد باوجوداینکه کولر به‌درستی کار می‌کند. هوای محیط خنک نگردد.

تعمیر موتور فن کولر گازی

یک فن نیز در پنل بیرونی کولر های گازی قرار دارد. که وظیفه این فن خنک کردن دیگر قطعات کولر مانند کمپرسور، کندانسور و غیره می‌باشد.
خرابی این فن باعث می‌گردد دمای قطعات در حال کار کولر افزایش یابد. و به‌طورکلی، فرایند سرمایش را مختل می‌نماید.
خطر دیگر خرابی فن، احتمال سوختن برخی قطعات کولر در اثر افزایش دمای آن‌ها می‌باشد.
«با خدمات تخصصی تعمیرات فن کولر گازی در تهران آماده خدمات‌رسانی به شما هستیم.»

اینورتر کولر گازی چیست؟
اینورتر inverter (یا مبدل) سیستمی جهت کاهش مصرف انرژی کولرهای گازی نسل جدید می‌باشد.

عملکرد اینورتر کولرهای گازی چگونه است؟

با عمل کردن ترموستات کولرهای گازی و شروع به کارِ مجددِ کمپرسور کولر گازی.، در زمان شروع به کار، کولر آمپر بالایی (تقریباً 20 آمپر) می‌کشد. که در حالت ادامه کار تقریباً 10 آمپر لازم است.
این اختلاف آمپر در هر بار شروع به کارِ مجدد کمپرسور، باعث می‌گردد مصرف برق کولر گازی افزایش یابد.

مزیت سیستم اینورتر

اما سیستم اینورتر کولر گازی سرعت و ادامه کار موتور کمپرسور را کنترل می‌نماید. به این صورت که سرعت موتور کمپرسور را با توجه به دمای محیط تنظیم می‌کند. و تقریباً نیازی به خاموش و روشن کردن مجدد کمپرسور نمی‌شود.
وقتی دمای محیط به دمای مطلوب می‌رسد. اینورتر دور موتور را کاهش می‌دهد. و زمانی که دمای محیط گرم‌تر می‌گردد. اینورتر مجدداً دور موتور کمپرسور را افزایش می‌دهد.
بدین ترتیب، دیگر فشار اختلاف 10 آمپر بر دستگاه و برق مصرفی آن وارد نمی‌شود.

سیستم اینورتر و افزایش عمر مفید کمپرسور

همچنین سیستم اینورتر تعداد شوک ناگهانی شروع به کار الکتروموتور کمپرسور را کاهش می‌دهد. که همین امر بر عمر مفید بیشتر و کاهش احتمال خرابی کولر گازی منجر می‌گردد.

از معایب كولر گازي اینورتردار

یکی از معایب کولرهای گازی اینورتر دار، هزینه تعمیرات آن است. چون‌که سیستم اینورتر دارای قطعه‌های دیجیتالی می‌باشد. و به همین علت تعمیرات اینورتر کولر گازی کاری تخصصی و هزینه‌بر است.

به‌طورکلی اسپلیت همان کولرهای گازی می‌باشد. که به اسم انگلیسی این سیستم خنک‌کننده هوا –Split- معروف شده است.
به‌طورکلی اسپلیت به دستگاهی گفته می‌شود. که فرایند خنک‌کنندگی را در سیستم‌های سرمایشی کولرهای گازی انجام می‌دهد.
در حقیقت، کولر گازی نام مصطلح و رایج اسپلیت می‌باشد. که به‌صورت دوتکه هستند. دارای یک پنل در داخل ساختمان و یک پنل در خارج از ساختمان می‌باشد. و به اسم کولر گازی دوتکه هم شناخته می‌شوند.
«با خدمات تعمیر کولر گازی و اسپیلت در تهران به‌طور فوری در خدمت شما هستیم.»

 

منصفانه ترین هزینه تعمیر کولر گازی در تهران بزرگ

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button